_DSC0022.jpg

_DSC0043.jpg

Урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

6 жовтня на факультеті філології та історії відбувся захід, який об’єднав студентів усіх факультетів – поціновувачів вічного, могутнього, сильного, неперевершеного слова українського Прометея, генія, визнаного віками, співця народного життя, який пройшов тернистий шлях нелегкої долі та тяжких випробувань, котрий підніс українську поезію до незвіданих горизонтів.

Приводом для зустрічі стало відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка, який започатковано у 2010 році Указом Президента України. Конкурс імені Т. Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря. Після урочистого відкриття було оголошено склад журі, критерії оцінювання робіт, загальні положення проведення конкурсу.

Перший етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка буде проведений з 01 по 19 листопада 2016 р. на всіх факультетах Глухівського національного педагогічного університету. Він проводиться з метою підняття престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

За шість років існування конкурсу студенти нашого вузу – учасники мовно-літературних змагань – загалом продемонстрували високий рівень знань і виявили не лише фахову підготовку, а й креативність у розвязанні конкурсних завдань.

Тож запрошуємо студентів до участі у конкурсі. Бажаємо якнайкраще показати знання з історії української літератури, фахову підготовку, проявити свої творчі, креативні здібності, поповнити ряди переможців, підняти рейтинг Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.