Минає третій тиждень активної практики в Глухівській ЗОШ № 2. За короткий час своєї педагогічної практики в цій школі ми десь глибоко в душі відчули таємну тиху радість. Бо те, чого ми так довго вчилися, раптом стало життєдайним і приваблюючим. Ми зуміли розвинути теплі стосунки з учителями-предметниками та класними керівниками, вони стали для нас дійсно опорою та допомогою у будь-яких ситуаціях, завжди відкриті до співпраці зі студентами-практикантами. Учні зустріли привітно та радісно. Вони активно відповідають на уроках, не порушують дисципліну. Після уроків ми залюбки відповідали на запитання, які ставили учні.

Таким чином, ця педагогічна практика є досить цікавим досвідом роботи зі школярами, після чого кожний практикант може з упевненістю сказати, чи обрав він «сродну» професію чи ні.

Юлія Долинська, студентка 43-У групи