Одним із найхвилюючих етапів навчання для нас, студентів 4 курсу, стала активна педагогічна практика. Ми вже до її початку розуміли, що доведеться не лише активізувати всі отримані знання з української мови й літератури, а й з педагогіки й психології.

Наші хвилювання розвіялись після розподілення у класи й знайомства з учителями-предметниками й класними керівниками. Ми потрапили в Глухівську загальньоосвітню школу №1. Учителі, завуч, директор радо допомагають нам з перших днів проходження практики відчути себе справжніми вчителями й здобути педагогічний досвід. У спілкуванні з учнями проблем не виникає, вони задоволенні роботою зі студентами-практикантами, які пропонують завжди щось нове і цікаве. Активна педагогічна практика – це неоціненний досвід роботи в сфері освіти для студентів.

Інна Скега, студентка 43-У групи