Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

архи

Студенти-історики Глухівського НПУ ім. О. Довженка у рамках вивчення курсу «Спеціальні історичні дисципліни» відвідали архівний відділ Глухівської міської ради.

 

Про функціонування архівного відділу студентам розповів начальник архівного відділу Сергій Васильович Артеменко.  У ході розмови були порушені питання про систему державних, а також приватних архівів України, про проблеми та досягнення у розвитку вітчизняної архівної справи.

Студентів-істориків детально ознайомили з порядком комплектування, зберігання та знищення архівних документів, правовими засадами Національного архівного фонду України, процедурою надання довідок громадянам. Їм було наголошено на актуальності володіння навичками роботи з документами, так як це характеризує професіоналізм не тільки історика, а й просто ділової людини.

Студентам під час зустрічі була дана можливість наочно ознайомитися з роботою архіву, комплексом документів, що зберігаються у його фонді, порядком роботи з ними. Ми, студенти, знову приходимо до висновку, що вміння вільно працювати з архівними документами, знання принципів функціонування системи архівних установ України формують справді професійного історика.

Юрченко Ольга, студентка 4 курсу

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru