Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 міській газеті надрукуали статтю про нас

 

У місті Глухові, на території колишньої військової частини, з 14 по 24 вересня 2015 року проводились археологічні дослідження. Адже 74 роки тому на цьому місці був пересильний табір для червоноармійців та інших категорій населення, які, за наказом гітлерівців, підлягали ув’язненню та знищенню. Метою археологічної експедиції була ексгумація та перепоховання останків загиблих.

Розкопки були організовані пошуковим загоном «Обеліск», керівником якого є Юрій Коваленко, викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання (за сумісництвом). Також в експедиції взяли участь археологи з Києва та Одеси. До розкопок долучилися студенти, які навчаються на спеціальності «Історія» ГНПУ ім. О. Довженка.

Студенти-історики, які взяли участь у розкопках, раніше засвоїли теоретичний курс археології та, найголовніше, пройшли археологічну практику у складі Міжнародної Батуринської археологічної експедиції. Тому набуті знання та навички дали їм змогу вдало, на високому професійному рівні виконати поставлену мету. Студенти-історики знімали шурф, заглиблювались в культурні шари ґрунту, зачищали розкопи та ексгумували останки загиблих. Їх праця проходила на одному рівні з досвідченими професіоналами своєї справи.

Майбутні історики, а можливо археологи, старанно та працьовито виконували поставлені перед ними завдання та надали суттєву допомогу пошуковому загону «Обеліск». Їх тяжка та кропітка, але дуже важлива справа була гідно визнана. Так, 26 студентів отримали подяку від Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять». У свою чергу студентка 3 курсу Світлана Особливець була додатково відзначена грамотою мера міста Глухова. 

Пошукова експедиція-2015

Кудряшограмота

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru