Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

19.12.3Протягом 2018 р. вийшли друком два випуски збірника наукових праць «Студентські історичні студії» – № 3 і №4.19.12.4

Пересічний читач, який буде гортати сторінки цього видання, зможе побачити перші кроки наших здібних студентів у величезний, поліфонічний світ ученого-історика, сповнений відчуття непростих евристичних шукань, надзвичайної емоційної напруги, сподівань, сумнівів, та навіть, на жаль, гіркого присмаку розчарування.

Утім, редакція видання сповнена надії, що перші несміливі розвідки, а інколи й цікаві статті наших вихованців розвинуть в них не тільки смак і прагнення до наукової роботи в царині історії, але й вміння гармонійно поєднувати евристичні шукання з сумлінним навчанням у виші.

Варто відзначити, що в збірнику якісно розширена рубрикація та проблематика досліджень порівняно з попередніми двома випусками. Так, увазі читачів пропонуються статті у тематичних рубриках «До 85-роковин Голодомору в Україні» і «До 100-річчя Української революції 1917-1921 років». У рубриці «Історія України» представлено розвідки та навіть серйозні статті з проблем суспільно-політичної, соціально-економічної, культурно-освітньої, релігійної історії нашої Батьківщини у добу модерну. Якісно оновлено й традиційну рубрику «Джерелознавство», що репрезентує розвідки з проблем аналізу різних видів та типів джерел з історії України ХІХ – ХХ ст. У рубриці «Методика викладання історії у середній школі» студенти представили результати свого практичного досвіду, набутого під час педагогічної практиці. Зрештою, окрім звичної рубрики «Спеціальні історичні дисципліни», з’явилися й нові «Історичне краєзнавство» та «Історія держави і права», тому маємо надію, вони також знайдуть свого уважного оглядача, критика.

Насамкінець відзначаємо, що всі матеріали випуску «Студентських історичних студій» перевірені програмою «Антиплагіат».

Шановний читачу, перегорни сторінки цього збірника. Із розумінням постався до того, що автори розвідок тільки розпочинають свій шлях у царині Кліо. Редакція видання вважає, що кожний зможе знайти свою тему в цьому збірнику й зрозуміти, що історія – це не минуле, а ми, теперішні, в минулому й минуле в нас!

Студентські історичні студії №3

Студентські історичні студії №4

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru