Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

19.1Щорічно студенти-історики 3 курсу проходять безвідривну практику в судових та правоохоронних органах України, метою якої є поглиблення знань з права, набуття навиків в умінні ними користуватися.

Цьогоріч студенти-практиканти мали змогу відвідати правоохоронні органи у Глухові, зокрема, суд, органи прокуратури, внутрішніх справ, службу безпеки, адвокатуру, нотаріат, державну виконавчу службу.

13 грудня 2018 року відбувся захист результатів практики студентів 34-І групи, під час якого вони репрезентували свої здобутки.

19.2Склалася традиція проводити такий захід з двох частин: офіційної і театрально-розважальної. У першій частині глядачі дізналися про основну суть даної практики і те, як її проходили студенти 34-І групи. Доповідь супроводжувала слайд-презентація. Така подача матеріалу відіграла освітню роль: глядачі мали змогу поглибити свої знання про правоохоронні органи, їх функції та структуру. 19.3

Друга частина показала винахідливість та оригінальність практикантів. До уваги глядачів було запропоновано казку «Кіт у чоботях», перероблену на юридичний лад.

Проходження практики виявилось доволі корисним для студентів-істориків. Вони отримали багато нових знань і в доступній формі поділились цими знаннями з присутніми.

 

Підготувала: Колієнко Анжеліка, студентка 34-І групи

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru