Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

03.03.328 лютого 2020 р. студенти-історики 3 курсу під керівництвом завідуючої кафедри Абакумової Вікторії Іванівни відвідали Національний державний історико-культурний заповідник «Глухів», де науковий співробітник Мірошниченко Олександр провів заняття на тему «Сфрагістика».

 

03.03.1

     Сфрагістика вивчає печатки як історичне джерело, а також пломби, скарабеї, керамічні та гончарні клейма тощо.

Студенти мали можливість ознайомитися з пломбами різних видів, навіть часів Київської Русі. Ці артефакти були нещодавно знайдені на території Ярмаркової площі в Глухові, де зараз розташований ресторан «Брама».

Студентів залучили до дослідницької роботи: перед ними було поставлене завдання встановити період виникнення пломб та їх практичне призначення. Це стало цікавим та пізнавальним досвідом, який дуже сподобався студентам. Їм вдалося встановити період виникнення та походження декількох пломб, що датуються ХVІІІ – поч. ХІХ ст. Це дозволило виявити діяльність деяких установ, простежити торгово-економічні зв'язки міста з іншими регіонами, визначити товари, що ввозилися на місцевий ринок, а також встановити їх виробників.

03.03.2

                                         Підготувала: Зима Марина, студентка 34-І групи

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru