Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

27.04З 8 березня по 8 квітня 2020 року серед вікепедистів світу тривав конкурс WikiGap Challenge і переможцем вдруге став старший викладач Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Андрій Гриценко. Він створив 416 статей.

«Я пишу статті для української Вікіпедії з 2013 року . Є Адміністратором української Вікіпедії. Загалом опублікував вже понад 3,5 тис. статей, - розповів Андрій Петрович.

- Мене надихнуло участь у програмі WikiGap Challenge бажанням писати статті та змагатися з колегами – це добре стимулює. Особливо мені подобається писати наукові теми, зокрема з історії».

 

На фото: Нагородження переможця WikiGap Challenge Андрія Гриценка у міністерстві закордонних справ Швеції.

Нагадаємо, Міжнародний конкурс зі створення та вдосконалення статей про жінок та пов’язаних з ними тем різними мовами проводився вже вдруге. Його організували Міністерство закордонних справ Швеції та громадська організація Вікімедіа Швеція спільно з представниками Фонду Вікімедія у всьому світі. Цього року до оргкомітету долучилось Бюро ООН з прав людини. Темою цьогорічного WikiGap Challenge стало написання статей про жінок, що присвятили себе боротьбі за прав людини.

Найбільша окрема стаття з цього списку про Ганну Шаригіну українською мовою була створена переможцем конкурсу, викладачем нашої кафедри Андрієм Гриценком.

Вітаємо нашого колегу, Андрія Петровича та зичимо йому натхнення на нові цікаві статті!

Детальніше"Український вікіпедист став переможцем міжнародної акції WikiGap Challenge"

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru